Popular categories

Futurento - týmová hra o budoucnost

Futurento je konečně tady, exkluzivně na Adropu a pouze v Praze! Vyrazte společně s námi do obrovského zábavního centra (nejen) pro dospělé, kde vypukl boj o lepší budoucnost! Futurento vás přenese do roku 2088, venku řádí apokalypsa a lidstvo je na pokraji vymření... musíme něco udělat, takhle to dál nejde! Výcvikové středisko FUTURENTO svolává přeživší, aby si užili to nejlepší ze všech světových her na jednom místě. Vytvořte tým a společně s námi se vydejte na misi, která nám zajistí lepší budoucnost. Je potřeba vytvořit nový řád a postarat se o to, aby fungoval. Nebude to snadné, ale bude to paráááádní zábava! Můžete se těšit na adrenalinové atrakce, opičí dráhy, šifrovačky, virtuální realitu, laserové bludiště.... zkrátka nezapomenutelné dobrodružství na 3 patrech a to vše na neuvěřitelných 2000 metrech čtverečních.


Obecný program zážitku

  • 4 hráči v týmu, 3 hodiny, nejdelší nafukovačka, 96 tisíc míčků, šifry, opičí dráhy, virtuální realita... to zní jako skvělá zábava pro celou partu! Futurento přináší do Prahy zcela unikátní zábavu, která nemá obdoby! Je jedinečné svou myšlenkou, velikostí (čeká vás více než 15 místností s desítkami úkolů) a hlavně neuvěřitelnou náloží emocí.
  • Připravte se na 3 hodiny nabité intenzivními emocemi, které vás zcela pohltí. Všichni členové čtyřčlenného týmu vyplní krátký psychologický dotazník, který je rozřadí do frakcí dle jejich nejvýraznějších charakterových vlastností.
  • Dostanou speciální vestu nebo návlek na ruku, do kterého patří chytrý telefon a po krátké instruktáži se vrhnou do boje o lepší budoucnost. Celá hra funguje na principu NFC technologie, v překladu to znamená, že vše ovládáte pomocí chytrého telefonu. Otevíráte s ním dveře, sbíráte body a sledujete čas.
  • Darujte možnost zachránit svět i někomu ze svých blízkých, ve Futurentu potrápí své mozkové závity, vyzkouší svou sílu, hbitost, i týmového ducha, ale hlavně si to parádně užije! Tenhle zážitek totiž dostane každého!

adrop.cz

Datum: 

23.09.2022 - 31.08.2023

Kraj: 

Kategorie: 

Částka: 

559,00 Kč