Popular categories

Sold

Dárkový set 2 vín z Chile + delikatesy

Pošlete své chuťové buňky na dovolenou do Chile, kde mají původ tato skvělá vína. Kromě nich v dárkovém balení najdete i španělské olivy a sladkou pochoutku v podobě džemu z kiwi.
Vína pochází chilského vinařství Santa Ema, které prestižní magazín Wine Spectator zařadil mezi 20 nejhodnotnějších vinařství světa. Magazín bychom mohli přirovnat k michelinskému průvodci ze světa vín, a to už něco znamená!


Obsah dárkového balení vína:

  • Santa Ema Sauvignon Blanc Select Terroir Reserva: V každém doušku tohoto vyváženého chilského vína ucítíte chuť citrusových plodů, hluchavek a bezu. Má intenzivní ovocné aroma a v chuti dominuje svěží kyselina s lehkým minerálním dozvukem.
  • Santa Ema Merlot Gran Reserva: Po ochutnání vás čeká komplexní a intenzivní aroma švestek a višní, které doplňují tóny pražené kávy, lékořice, karamelu a vanilky. Plnou chuť vyvažuje nasládlá tříslovina. Intenzivní ovocností bychom mohli toto prvotřídní chilské víno přirovnat ke sladkému ovocnému koláči. Vyšší koncentrace chuťových i aromatických složek je zajištěná díky tomu, že hrozny pochází pouze z limitovaných sklizní. Tak na zdraví!
  • Španělské olivy Jolca plněné šunkou Jamon Serrano
  • Džem z kiwi

adrop

Datum: 

01.06.2023 - 31.12.2023

Kraj: 

Kategorie: 

Částka: 

787,00 Kč