Popular categories

Ukryté pražské pivovary: prohlídka s degustací

Mainstream mu nic neříká? To je dobře! Tenhle zážitek je totiž plný undergroundu a lahodného řemeslného piva. I když bude v samém srdci Prahy, žádné hospody s našponovanými cenami nenavštíví. Zato se vydá do 3 malých ukrytých pivovarů, kde ctí řemeslo a vaří pivo jako křen.
Pod křídla si ho vezme zkušený pivní průvodce, který mu s nadšením a vášní bude během celého zážitku vyprávět o našem národním nápoji. Minipivovary jsou fenoménem poslední doby a mají co nabídnout. Jen ho nechte, ať se o tom přesvědčí na vlastní chuťové buňky. Pokud tedy sháníte dárek pro pivního gurmána, dál už hledat nemusíte.


Obecný program zážitku

  • Žádné předražené hospody. Tahle pivní tour mu odhalí méně známé pražské minipivovary, které mají co nabídnout. Během 3 hodin ho čekají 3 pivovary, 6 pivních stylů a 1,5 litru zlatého moku k ochutnání. To vše s výkladem zapáleného pivního průvodce, který se s ním rád podělí o nasbírané znalosti a zajímavosti.
  • Minimální počet účastníků prohlídky jsou 4 osoby. Tenhle gurmánský zážitek si tak může užít jak s drahou polovičkou, tak i s přáteli nebo s kolegy.

V ceně zážitku je:

  • profesionální průvodce
  • návštěva 3 minipivovarů
  • ochutnávka piva (6 různých pivních stylů)

adrop

Datum: 

08.02.2024 - 31.12.2024

Kraj: 

Kategorie: 

Částka: 

1 199,00 Kč