Popular categories

Vlastnoruční vaření piva u Vás doma

Pro všechny milovníky zlatavého moku, který v našich končinách patří doslova k národním pokladům, přicházíme s unikátním zážitkem. Od teď už nemusíte za pivem nikam jezdit. Zůstanete pěkně v pohodlí vlastního domova a odhalíte kouzlo vlastnoručního vaření piva přímo ve vaší kuchyni. Zkušený sládek přijede až k vám a naučí vás, jak si v domácích podmínkách uvařit dobrý český ležák. Dozvíte se a prakticky si vyzkoušíte, jak celý proces kvašení a zrání dokončit tak, aby byl výsledek co nejlepší. Nahlédnete pod pokličku tajemství surovin, dozvíte se o jejich pěstování, přípravě k výrobě a některé budete moci i ochutnat. Samozřejmě vás provede světem pivních trendů a poradí vám, jakých chyb se při domácím vaření vyvarovat, abyste byli se svým výrobkem spokojeni.


Průběh:

  • sládek přijede s veškerým potřebným vybavením až k vám domů. Během kurzu si společně uvaříte desetilitrovou várku mladiny a do vaření se samozřejmě aktivně zapojíte. V průběhu kurzu se dozvíte další postup k dokončení celého procesu výroby, který už bude čistě na vás. Zároveň obdržíte balíček na kompletní výrobu dalších 10 litrů piva, které si uvaříte už zcela sami. Po závěrečné konzultaci obdržíte od sládka certifikát o absolvování kurzu.

Balíček obsahuje:

  • návštěva zkušeného sládka, know-how na výrobu domácího piva, 2 sady surovin k domácímu vaření (z jedné budete vařit při kurzu, druhou si necháte na pozdější samostatné vaření), na památku sklenička s logem o obsahu 0,3 l, certifikát o absolvování kurzu. Dojezd 50 km od Hradce Králové.

allegria
 

Datum: 

24.08.2023 - 30.06.2024

Kraj: 

Kategorie: 

Částka: 

4 330,00 Kč