Popular categories

Workshop pole dance: Seminář tance na tyči

Milujete tanec? Vyzkoušejte si moderní taneční disciplínu, která spojuje prvky hned několika tanců od baletu přes valčík až po salsu. Navíc přidává i špetku moderní gymnastiky a akrobacie. Nejde o nic jiného než o oblíbený pole dance, tedy tanec na tyči. Během workshopu v sobě probudíte smyslnost a ženskost, a ještě si u toho dáte pořádně do těla. Pole dance je totiž pořádná dřina. Udržet se na tyči vyžaduje zapojení veškerých svalů v těle. Zábavnější posilování jen tak nenajdete.
Pojďte si dodat vnitřní sílu a posílit sebevědomí. Nezáleží na věku ani na tom, jestli máte už nějaké lekce pole dance za sebou. Tenhle workshop si užijí začátečníci i pokročilí.


Obecný program zážitku

  • Na výběr máte z jednodenního začátečnického workshopu, nebo si můžete užít rovnou dva dny tance na tyči, a to jako začátečník, i jako pokročilý. Workshopy pole dance probíhají buď na horské chatě Krosnov v Jablonci nad Jizerou, nebo ve studiu v Chrudimi. Záleží, jakou variantu zážitku zvolíte.
  • Vždy vás čekají 2hodinové dopolední lekce a pak ještě 2 hodiny tance odpoledne (kromě druhého dne, kdy je odpoledne vyhrazen tanci hodinový blok). Bude to vskutku intenzivní dřina, ze které si domů možná odnesete pár modřin, ale také pořádnou dávku nadšení!
  • Na co se můžete těšit? Na základní triky ve stání a sezení na tyči, choreografii s hudbou a kombinaci více triků za sebou. U dvoudenních kurzů bude čas i natočení videa. Jdete do toho?

adrop

Datum: 

29.05.2024 - 31.12.2024

Kraj: 

Kategorie: 

Částka: 

4 299,00 Kč