Popular categories

Sold

Alchymista: Venkovní úniková hra pro dva

Většinu únikovek vyřeší tak rychle, že pomalu nemá cenu se do nich ani pouštět? To ještě nezkusil propracovanou venkovní únikovou hru, která ho vezme do malebných zákoutí Prahy a odhalí mu ne úplně etické praktiky alchymistického spolku ze 17. století. Jeho moc sahala až ke králi a co nebylo zakázáno, bylo povoleno. To se nelíbilo jistému Mathiasovi, který hodlal zakročit.
Uspěl, nebo ho dostihli? Bude mít přibližně 4 hodiny na to, aby rozklíčoval tajemný osud.


Obecný program zážitku

  • Na pražské Malé Straně vyfasuje brašnu s pozamykanými kapsami, do kterých se dostane jen po vyluštění úkolů. Žádné mobilní aplikace, vše bude muset najít se svým týmem sám. V Praze byly nalezeny spisy, které se vymykají všemu, co nás moderní věda učí. Naznačují, že v 17. století sahala moc alchymistického spolku Qui Scitis až ke králi. Postavit se jim nebylo jednoduché. Přesto se našel odvážlivec a pokusil se o to. Jeho úkolem je zjistit, co se odehrálo. Bude na to mít 4 hodiny. Stihne to?
  • Hra osloví všechny náročné hračičky, i ty, kteří už mají s únikovkami zkušenosti. V týmu může být až 5 osob a minimálně jeden člen týmu musí být starší 18 let.

adrop

Datum: 

07.08.2023 - 30.06.2024

Kraj: 

Kategorie: 

Částka: 

899,00 Kč